Iespēja ieturēt maltīti


Ed-Andrupene

Muzejs “Andrupenes lauku sēta”

     Muzejā "Andrupenes lauku sēta" Jūs nokļūsiet 20.gadsimta sākumā Latgales laukos, kur varēsiet apskatīt simtgadīgu lauku māju, klēti, melno pirti, smēdi, dažādus darbarīkus un sadzīves priekšmetus. Iepriekš piesakoties, varēsiet nogaršot Latgales

ed-meza-veltes-logoVides izglītibas un kultūras centrs "Ķepa" piedavā izbaudīt maltīti - degustāciju „Meža veltes”

VIKC "Ķepa" – tā ir īpaši unikāla vieta, kur vietējie iedzīvotāji satiekas ar mednieku kolektīviem. Dažu metru attālumā no VIKC "Ķepa" atrodas degustāciju nams „Meža veltes”, kas papildina teritorijas apbūves ansambli. Degustāciju nams „Meža veltes” atvērts arī tūristiem un Dagdas novada viesiem! VIKC "Ķepa" piedāvā: • telpas semināru un konferenču organizēšanai; • savvaļas meža dzīvnieku ekspozīcijas apskati; • radošās darbnīcas dabas draugiem, bērniem un ģimenēm; • ēdienu degustāciju "Meža veltes".

Te var baudīt vietējos, ekoloģiski tīrus produktus (latgaliežu zupu un/vai pildītu kartupeļi ar sēņu mērci), kas gatavoti pēc senām latgaliešu receptēm, kā arī pagaršot latgaļu ugunīgo dzērienu – šmakovu, kas padara drosmīgu jebkuru mednieku! Viesiem piedavā panašķoties ar paniņu pankūciņām latgaliešu gaumē. Tās lieliski garšo ar zāļu tēju un īstu lauku krējumu. Īpašais piedavājums: paniņu pankūkas latgaliešu gaumē „Bļīnas”, kas ceptas krievu krāsnī uz karstām oglēm. Īpašā gadījumā var izbaudīt svētku kliņģeri.

Adrese: Neikšāni, Ķepovas pagasts, Dagdas novads

Тālr. +371 26102894

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darba laiks: pēc iepriekšēja pieteikuma Svarīgi! Objekts atrodas pierobežas zonā, līdzi jābūt pasei!

GPS: 56.0339208, 27.7511766

 

degustacijas namins1

 

 

 

 

 

 
 

 

Ed-Arodskl-kafeinica

 PIKC "Daugavpils Būvniecības tehnikums"
 
Ēdnīca slēgta līdz 2. septembrim
 
 
 
Profesionālās izglītības kompetences centra "Daugavpils Būvniecības tehnikums" ēdnīcā jums ir iespēja ieturēt  brokastis, pusdienas lielām un mazām grupām.
Pēc iepriekšēja pasūtījuma klāj galdus banketiem.  Piedāvā piecstāvu dienesta viesnīcu ar gaišām labiekārtotām istabām, šeit var brīvi apmesties lielas tūristu grupas,