Iespēja ieturēt maltīti


Ed-Andrupene

Muzejs “Andrupenes lauku sēta”
 

     Muzejā "Andrupenes lauku sēta" Jūs nokļūsiet 20.gadsimta sākumā Latgales laukos, kur varēsiet apskatīt simtgadīgu lauku māju, klēti, melno pirti, smēdi, dažādus darbarīkus un sadzīves priekšmetus. Iepriekš piesakoties, varēsiet nogaršot Latgales kulinārā mantojuma „brīnumus” - kļockas, kuģeli, guļbešņīkus, pancaku ar cymusu, asuškas, sieru, sviestu, zāļu tēju, šmakovku; ar folkloras kopu dziedāt dzirkstošās dziesmas un izdejot dančus….

Ed-Arodskl-kafeinica

 PIKC "Daugavpils Būvniecības tehnikums"
 
 
 
Profesionālās izglītības kompetences centra "Daugavpils Būvniecības tehnikums" ēdnīcā jums ir iespēja ieturēt  brokastis, pusdienas lielām un mazām grupām.
Pēc iepriekšēja pasūtījuma klāj galdus banketiem.  Piedāvā piecstāvu dienesta viesnīcu ar gaišām labiekārtotām istabām, šeit var brīvi apmesties lielas tūristu grupas, dažādu nometņu dalībnieki,  kā arī ģimenes. Plaša atpūta telpa ar TV.

ed-meza-veltes-logoVides izglītibas un kultūras centrs "Ķepa" piedavā izbaudīt maltīti - degustāciju „Meža veltes”

VIKC "Ķepa" – tā ir īpaši unikāla vieta, kur vietējie iedzīvotāji satiekas ar mednieku kolektīviem. Dažu metru attālumā no VIKC "Ķepa" atrodas degustāciju nams „Meža veltes”, kas papildina teritorijas apbūves ansambli. Degustāciju nams „Meža veltes” atvērts arī tūristiem un Dagdas novada viesiem! VIKC "Ķepa" piedāvā: • telpas semināru un konferenču organizēšanai; • savvaļas meža dzīvnieku ekspozīcijas apskati; • radošās darbnīcas dabas draugiem, bērniem un ģimenēm; • ēdienu degustāciju "Meža veltes".