Iespēja ieturēt maltīti


Ed-Andrupene

Muzejs “Andrupenes lauku sēta”

     Muzejā "Andrupenes lauku sēta" Jūs nokļūsiet 20.gadsimta sākumā Latgales laukos, kur varēsiet apskatīt simtgadīgu lauku māju, klēti, melno pirti, smēdi, dažādus darbarīkus un sadzīves priekšmetus. Iepriekš piesakoties, varēsiet nogaršot Latgales

ED Papardes 2

Kafejnīca  „Papardes zieds”
 
     Piedāvā ēdināšanu lielām un mazām grupām, svētku galdus un bēru mielastus, cep konditorejas izstrādājumus. Iepriekš pasūtot var nogaršot Latgales ezera veltes: vārītus vēžus, zuti. Īpašais piedāvājumus - pildīta līdaka. Izbraukuma galdu klāšana. 

ed-meza-veltes-logo

Degustāciju nams „Meža veltes”
 
     Degustāciju nams „Meža veltes” – tā ir īpaša vieta, kur vietējie iedzīvotāji satiekas ar mednieku kolektīviem. Dažu metru attālumā no degustāciju nama atrodas unikāls vides izglītības un kultūras centrs „Ķepa”, kas papildina teritorijas apbūves ansambli. Degustāciju nams „Meža veltes” atvērts arī tūristiem un Dagdas novada viesiem!

Ed-Arodskl-kafeinica

   PIKC "Daugavpils Būvniecības tehnikums"
 
 Profesionālās izglītības kompetences centra "Daugavpils Būvniecības tehnikums" ēdnīcā jums ir iespēja ieturēt  brokastis, pusdienas lielām un mazām grupām.
Pēc iepriekšēja pasūtījuma klāj galdus banketiem.  Piedāvā piecstāvu dienesta viesnīcu ar gaišām labiekārtotām istabām, šeit var brīvi apmesties lielas tūristu grupas,