Dagdas Tūrisma informācijas centrs uz “Google Maps” bāzes ir apkopojis informāciju par visiem dievnamiem Latgalē – tagad ir ērti apskatīt to atrašanos kartē un saplānot vienas, divu vai vairāku sakrālo ēku apciemojumu vienā braucienā.

Kopumā kartē ir atrodamas 240 baznīcas – katoļu, vecticībnieku, pareizticīgo, luterāņu. Katras konfesijas dievnami atzīmēti savā krāsā, lai karte būtu labāk pārskatāma. Katrai baznīcai ir pievienots arī attēls, kontaktinformācija un dievkalpojumu laiki (tie ņemti no Latvijas Romas Katoļu Baznīcas Informācijas centra lapas katolis.lv).

Sakrālā tūrisma cienītājiem karte palīdz Latgali apskatīt kā vienu veselumu, nedalot to mazākos vai lielākos atsevišķos novados, tā ļauj tūristiem iepazīt aizvien jaunus dievnamus tuvākā un tālākā apkārtnē un arī izpētīt Latgali pašos attālākos nostūrus. Katram ceļotājam ir ļoti plaša izvēle – uz kuru pusi doties un ko apskatīt. Katru svētdienu var doties aizvien jaunā braucienā, pie reizes apskatīt dievnamu Svētās Mises laikā un, protams, piedalīties dievkalpojumā kopā ar vietējiem iedzīvotājiem. Karte ir vienkārša, saprotama un viegli lietojama, tāpēc lielu pūļu ar orientēšanos tajā nebūs.

Lietojiet paši un dalieties ar citiem!

Kā arī aicinām dalīties sociālajos tīklos ar saviem iespaidiem pēc Latgales baznīcu apmeklējumiem. Kā arī būsim priecīgi, ja sūtīsiet precizējumus un ieteikumus kartes uzlabošanai.

Dagda gaida gostūs!

25727379, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., visitdagda.com