Naktsmītnes


    Viesu māja "Saullēkti ozolos"

Viesu māja "Saullēkti ozolos" atrodas Ezernieku pagastā pie lielākās ozolu birzs Baltijā, blakus Ežezeram, kas ir salām bagātākais ezers Latvijā. Te atpūtu atradīs gan divas personas, gan lielas tūristu grupas. Pieejama banketu zāle līdz 40 cilvēkiem. Piedāvājam izbraucienus ar kuteri pa Ežezeru. Iepriekš piesakoties, iespēja pasūtīt zivju zupu. 

 

Lica Sprogas 5

     Brīvdienu māja "Līča Sprogas"
 
Brīvdienu māja "Līča Sprogas" atrodas klusā vietā, pašā Žīguru ezera krastā. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes 5 personām, pirts, laiva, ierīkota peldvieta un ugunskura vieta.
 
 

Milevici baner

     Brīvdienu māja "Mileviči"

Brīvdienu māja "Mileviči" atrodas ainaviskā vietā Ežezera krastā. Ežezeram ir salām bagātākais ezers Latvijā un ir iekļauts Rāznas nacionālā parka teritorijā. 
Brīvdienu māja "Mileviči" piedāvā atpūsties lauku mājā, guļamistabu

Sencu muizas

     Aicinām pie mums viesos!

Aktīvus ceļotājus, atpūsties gribošus pilsētniekus, klusuma un miera meklētājus, ģimenes svētku svinētājus, pirts siltuma cienītājus, jaukus domubiedrus un divvientulības meklētājus. Klusa meža un ezera ielokā, tikai 40 minūšu brauciena attālumā no Rēzeknes

vucini baner

     Viesu nams "Vucini"
 
Viesu māja, pirts, kamīnzāle, ezers, vietējās dabas skaistums - īstā vieta labai atpūtai. Piedāvājam viesu māju atvaļinājumam pie dabas, ballītei draugu vai ģimenes pulkā, romantiskiem vakariem divatā, kā arī vienkārši relaksācijai pirtī ar vēsu peldi blakusesošajā ezerā. Pilnībā aprīkota māja- trauki, elektriskā plīts, ledusskapis, audio un TV. 8-10 gultasvietas nakšņošanai.
 

DAVSk-viesnica

    Profesionālās izglītības kompetences centrā "Daugavpils Būvniecības tehnikums" Dagdā, Jūs esat laipni gaidīti piecstāvu dienesta viesnīcā ar gaišām labiekārtotām istabām. Ir iespēja ieturēt brokastis, pusdienas tehnikuma ēdnīcā, var arī izmantot virtuvi stāva gaitenī.

 

DV

      Dagdas vidusskolas dienesta viesnīca


Jauniešu mītne atbilstoši visām prasībām, piedāvā četrvietīgus numuriņus ar divstāvīgām gultām. Tiek piedāvātas  vasaras nometņu organizēšanas iespējas, ēdināšana grupām.

Keisi maja baner

     Brīvdienu māja „Keiši”


Māja atrodas klusā, ainaviskā vietā Dagdas ezera krastā, 1,8 km no Dagdas. Mājas pirmajā stāvā ir pirts, virtuve, otrajā stāvā – dzīvojamās istabas.

jauniesu-mitnei logo

Dagdas novada JIC („Parka rozes”, Dagdas pagastā, Dagdas novadā) jauniešiem piedāvā:                                     

Aktivitātes katru darba dienu:

*teniss, novuss, biljards;
*TV un audiotehnikas izmantošana;
*Aktuālās informācijas gūšana, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu un WiFi, lasot jauniešu žurnālus, bukletus utml.;

Obitelja baner

     Atpūtas bāze "Obiteļa"

Piedāvā stadionu ar īpašu klājumu, kas piemērots profesionāliem treniņiem gan vasarā, gan ziemā. Vasarā var uzspēlēt strītbolu, basketbolu vai tenisu. Ziemā zem klajas debess izveidots ledus laukums, kas paredzēts gan slidošanai, gan hokeja