Naktsmītnes

Lica Sprogas 5

Brīvdienu mājiņa "Līča Sprogas"
 
Brīvdienu mājiņa "Līča Sprogas" atrodas klusā vietā, pašā Žuguru ezera krastā. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes 5 personām, pirts, laiva, ierīkota peldvieta un ugunskura vieta, grils. Mājiņa aprīkota ar virtuves zonu un labierīcībām, tāpēc viesi droši var izmantot brīvdienu māju ilgu laiku. Guļamistaba ar piecām gultasvietām atrodas mājiņas otajā stāvā, pirts un virtuvīte pirmajā stāvā. Ir visi nepieciešamie trauki un galda piederumi. Mitrā tualete atrodas turpat blakus mājiņai. Pie brīvdienu mājas ir skaista un plaši iekopta teritorija, kur atpūsties, sauļoties vai kā citādi aktīvi pavadīt laiku. Mājiņa ideāli piemērota vienas ģimenes atpūtai. 
Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas burvību, baudīt klusu un mierīgu atpūtu, šī vieta ir domāta tieši Jums! Šī atpūtas vietiņā noteikti nebūs piemērota viesiem, kas vēlas skaļi uzvesties un ballēties visas nakts garumā. Izīrējam sākot no divām diennaktīm. Esam atvērti viesu uzņemšanai no maija līdz oktobrim.
 

uz salas 9

Nakts uz salas Dagdas ezerā zem siltas segas - Glempings ''Uz salas''

 

''Jūsu patiesie un labie vārdi ir kā degviela, kas mudina neapstāties pie sasniegtā un atgriezties nākamajā sezonā ar vēl lielāku jaudu. Uz tikšanos!

Sirsnībā,
Jurģis''

 

Uz nelielas salas Dagdas ezera vidū, prom no pilsētas trokšņiem un steigas iespējams nakšņot dabas tuvumā, paliekot kādā no ērti iekārtotām teltīm. Salas saimnieki sola atmiņā paliekošu pieredzi krāšņajā Latgales dabā, ko papildina komfortablas un estētiski pievilcīgas naktsmītnes.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 Viesu māja "Saullēkti ozolos"

 Viesu māja "Saullēkti ozolos" atrodas Ezernieku pagastā pie lielākās ozolu birzs Baltijā, blakus Ežezeram, kas ir salām   bagātākais ezers Latvijā. Te atpūtu atradīs gan divas personas, gan lielas tūristu grupas. Pieejama banketu zāle līdz 40   cilvēkiem. Piedāvājam izbraucienus ar kuteri pa Ežezeru. Iepriekš piesakoties, iespēja pasūtīt zivju zupu. 

 

 

kalna sprogas 0

    Brīvdienu māja "Kalna Sprogas"
 
 Brīvdienu māja „Kalna Sprogas" atrodas gleznainā Žuguru ezera  krastā, kur viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes 10 personām, pirts, laiva, makšķerēšana, ierīkota peldvieta, ugunskura vieta un grils.
 
 

Milevici baner

Brīvdienu māja "Mileviči"

Brīvdienu māja "Mileviči" atrodas ainaviskā vietā Ežezera krastā. Ežezeram ir salām bagātākais ezers Latvijā un ir iekļauts Rāznas nacionālā parka teritorijā. 
Brīvdienu māja "Mileviči" piedāvā atpūsties lauku mājā, guļamistabu

 

 

Viesu nams "Senču muiža"

Aktīvus ceļotājus, atpūsties gribošus pilsētniekus, klusuma un miera meklētājus, ģimenes svētku svinētājus, pirts siltuma cienītājus, jaukus domubiedrus un divvientulības meklētājus. Klusa meža un ezera ielokā, tikai 40 minūšu brauciena attālumā no Rēzeknes

vucini baner

     Viesu nams "Vucini"
 
Viesu māja, pirts, kamīnzāle, ezers, vietējās dabas skaistums - īstā vieta labai atpūtai. Piedāvājam viesu māju atvaļinājumam pie dabas, ballītei draugu vai ģimenes pulkā, romantiskiem vakariem divatā, kā arī vienkārši relaksācijai pirtī ar vēsu peldi blakusesošajā ezerā. Pilnībā aprīkota māja- trauki, elektriskā plīts, ledusskapis, audio un TV. 8-10 gultasvietas nakšņošanai.
 

DAVSk-viesnica

    Profesionālās izglītības kompetences centrā "Daugavpils Būvniecības tehnikums" Dagdā, Jūs esat laipni gaidīti piecstāvu dienesta viesnīcā ar gaišām labiekārtotām istabām. Ir iespēja ieturēt brokastis, pusdienas tehnikuma ēdnīcā, var arī izmantot virtuvi stāva gaitenī.

 

DV

Dagdas vidusskolas dienesta viesnīca

 

Pieteikties (vēlams) 2-3 dienas iepriekš !

 

Strādā visu gadu! 

Keisi maja baner

     Brīvdienu māja „Keiši”


Māja atrodas klusā, ainaviskā vietā Dagdas ezera krastā, 1,8 km no Dagdas. Mājas pirmajā stāvā ir pirts, virtuve, otrajā stāvā – dzīvojamās istabas.