uz salas 9

Nakts uz salas Dagdas ezerā zem siltas segas - Glempings ''Uz salas''

Uz nelielas salas Dagdas ezera vidū, prom no pilsētas trokšņiem un steigas iespējams nakšņot dabas tuvumā, paliekot kādā no ērti iekārtotām teltīm. Salas saimnieki sola atmiņā paliekošu pieredzi krāšņajā Latgales dabā, ko papildina komfortablas un estētiski pievilcīgas naktsmītnes.

Tālrunis: +371 28214800
 
uzsalasŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uz salas mājaslapa
Uz salas Instagram
Uz salas Facebook

  

Uz salas ir labiekārtota glempinga vieta uz salas Dagdas ezerā, Latgalē. Idejas autors Jurģis Dudko zina stāstīt, ka glempings ir glamūra kempinga vieta, kas apvieno sevī angļu valodas vārdu glamorous un camping nozīmes. No kempinga idejas glempings pārņēmis iespēju būt tuvāk dabai, papildinot to ar komfortu, ko sniedz viesnīcas istabiņas ērtās gultas, siltās segas un karstās dušas.

Katrs viesis ar motorlaivas palīdzību tiek nogādāts uz salas, kur vēlāk var iekārtoties kādā no sešām ar ērtībām aprīkotajām teltīm, no kurām paveras skats uz ezera panorāmu. Atturīgā stilā iekārtotās teltis ir mēbelētas un katrā no tām atrodas arī malkas krāsniņa, tā gādājot par siltumu un mājīguma sajūtu arī drēgnākos vasaras vakaros. Viesi var brīvi izmantot uz salas esošo virtuvi, kurā atrodams viss nepieciešamais, lai pagatavotu iecienītāko maltīti – virtuvē ir gan ledusskapis, gan gāzes plīts, gan arī cepeškrāsns, kā arī virtuves piederumi. Tāpat pieejamas arī dušas ar karsto ūdeni, kurās, cienot vietas neskarto apkārtni, apmeklētāji aicināti izmantot dabai draudzīgus matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Lai iepazītu ne tikai pašas salas skaistumu, bet arī gleznaino Dagdas ezeru, salas viesi var izmantot airu laivas – doties makšķerēt saullēktā vai baudīt romantisku vakaru uz ūdens. Vakaros iespējams iekurināt ugunskuru un ļauties sarunām gan savā kompānijā, gan iepazīties ar citiem salas viesiem, vai ar klusajiem sprakšķiem fonā vērot zvaigznes.

Savu viesošanos iespējams rezervēt, izmantojot rezervācijas platformas Booking.com vai Airbnb, kā arī, rakstot personīgi uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..  

 uz salas 5 uz salas 1 
 uz salas 2  uz salas 3
 uz salas 4 uz salas 6 
uz salas 7 uz salas 8
uz salas 9 uz salas 10