Amatniecība un māksla

     Kroma kolns
 
Biedrības pamatnodarbošanās ir 9.-13. gadsimta Latgales senvēstures notikumu un kultūrvides popularizēšana un imitēšana.

Staisons logo

     
     SIA “STAISONS' Stanislavs Maļkevičs
 
SIA “Staisons” piedāvā - koka dizainēšana, mēbeles un dažāda dizaina objektu projektēšana un izgatavošana, restaurācijas darbi ( altāri, krucifiksi, krusti u.c.), apģērba dizaina pakalpojumi, dažāda veida tekstila apstrāde.

Asunes rokdarbu-istaba-logo

     Aušanas un rokdarbu istabas
 
Ar rokdarbiem sākam darboties 2009. gadā, ar aušanu no 2010.gadā. Ir pieejamas apmeklētājiem 2 aušanas istabas un 2 rokdarbu istabas, kuros varam piedāvāt meistara klases: aušana uz stellēm, tapošana, lakatu aušana uz rāmja.
Apmeklētāji var iegādāties mūsu rokdarbus: lakati, grīdas celiņi, rotājumi, pērļu ziedi un koki, un citi.

J.Platacis     Jānis Platacis

Izgatavo suvenīrus pēc iepriekšējā pasūtījuma.

NEMA logo     Invalīdu brālība „NEMA”

Brālības mērķis ir apvienot cilvēkus ar invaliditāti, veicināt iesaistīties un līdzdarboties sabiedrības attīstības procesā, rosināt aktīvu pašizglītošanos un garīgo pilnveidošanu, organizēt labdarības pasākumus.

E.Auzins logo     Elmārs Auziņš

Niedru jumti. Piedalīšanās niedru jumtu klāšanas procesā, skalu grozu taisīšanā, koka suvenīru izgatavošanā. Stāvlaukums treileriem.

J.Bartkevics logo     Jans Bartkevičs

Ar zīmēšanu nodarbojas jau no bēnības. Ar glezniecību nopietni sāka nodarboties tikai pāris gadus atpakaļ. Izmantojamā tehnika – eļļas krāsas un audekls. Visvairāk patīk gleznot Latgales ainavas. Glezno pēc pasūtījuma.

 

G.Ciganovics logo

     Gunārs Ciganovičs
Piedāvā dažādu ziedu medu.
 
Pēc pieteikuma.

L.Igaune logo     Liāna Igaune

Piedavā dažādu ziedu medu, ziedputekšņus, bišu maize, riekstus medū un citus vērtīgus produktus.

Pēc pieteikuma.

 

 

V.Ivanovs logo     Viktors Ivanovs

 Kokamatnieks. Nodarbojas ar koka virpošanu, darina koka izstrādājumus lauku stilā. Virpo dažādus koka šķīvjus, krūzītes, glāzītes, svečturīšus u.c. Nodarbojas arī ar glezniecību, lauku māju interjera izveidošanu, papildināšanu, restaurēšanu.